Sohbet Odaları Çapkınları

Herkes benliğinde duygusal yada fiziki anlamda bir şeylerin eksikliğini hisseder. Bunların içinde eksikliğini duyduğumuz olgu, karşı cins in duygusal ve fiziki yaklaşımı olabilir. Neyi eksik bulduğumuza dair belirli bir kriter varsa, idol e tapanların sahip olduğu boşluk herkesten daha büyüktür. Kendi benliklerinde tatmin olamadıkları için, içlerindeki boşluğu doldurmak amacıyla inanacak birilerinin arayışı içine girerler. Çoğu zaman ruhsal konularda, değerli buldukları her hangi bir dava ya da yüceliğine inandıkları bir duygusal durum üzerinde yoğunlaşıp, kendi boşluklarından, benliklerinin sevmedikleri yönlerinden uzaklaşırlar. İdol e tapanları tanımak kolaydır. Bu insanlar, inandıkları gerçekleri doğrultusunda, bu gerçeği dava olarak benimser ve peşinden koşarlar. Yıllar boyunca bir kültten diğerine geçerek yaşarlar. Bu insanları kandırarak ruhlarına girmeyi hedefleyen Sohbet Odaları çapkınlarının, kurbanlarına inanmaları gereken bir duygusal yalanı, şiirselleştirerek ruhlarına entegre etmelerinin yolunu bulur ve baştan çıkarırlar.

Üzüntüleri ya da depresyonları çekici geldiğinden çoğu zaman kırılgan yada zayıf insanları hedef alan Muhabbet Odaları avcılarının, bazıları bunu daha ileri seviyeye taşıyarak, yalnızca sorunları olan kişileri tercih edip, ruhlarının en zayıf olduğu durumdan yaralanarak, sıkıntılarına ortak olacak, içinde bulunduğu buhran ortamından çekip alacak kişi karizmasını yansıtıp, zaten zor zamanlar geçiren zayıf kadınlarını kandırarak ruhlarını ve duygularını istila etmektedirler. Bu tipler karşı cinse karşı çok duyarlı görünen zat maskesi altında, aslında karşı cinsin ondan ne istediği ile değil, karşı cinsten beklentilerinin ışığında hareket etmektedirler. Çoğu zaman elde etmek için duyarlı erkeği oynayan bu tipler, istekleri yerine getirilmediğinde bencil ve saldırgan davranışlarda bulunup, asıl niyetlerini belli etmektedirler.  

Bunların yanı sıra, olayı profesyonel hale getiren sabırlı karakterlerin de Chat Odalarında boy gösterdiklerini görmek mümkündür. Bu tipler; kendi benliklerinden ve isteklerinden uzaklaşarak, kurbanlarına odaklanan, beyinlerine yerleşerek bir müzik aletinden çıkan hiç dinlenmemiş bir şarkının, büyüleyen senfonisi gibi bilinç altlarına sabırla yerleşirler. İnsanların düşüncelerinin genellikle gündelik kaygılar ve güvensizlikleri çerçevesinde dolandığını bilen Mobil Sohbet avcıları, bu insanları kaygılarından kurtaracağını vadedip, dalgın beyinlerini kendilerinin hakkındaki düşüncelerle doldurarak kandırırlar. Hiç bir şart altında baştan çıkarmanın unsurlarını yerine getirmek için acele etmezler…

13
Kimler Neler Demiş?

avatar
7 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
SıRatMuptelaqooqL`KıRıKMarko paşa Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Selen
Ziyaretçi
Selen

Cokkk Dogru Abimm Ne yazikki Byle tiplerde Vr istee cokk dikktt etmek lazim….. 😉 Emegine Yuregine Sglk yine bombeeeeeledin ortaligi Canim Abim..:**

aLev
Ziyaretçi

Yani sonuçta bunlar da bir ihtiyaç saygı duymak lazım ve sohbetin tam yerindesiniz hade bakalım güzel arkadasliklara o halde (:

Marko paşa
Ziyaretçi

Çok güzel bi yazı olmuş… emeğine sağlık esnafım

KıRıK
Ziyaretçi

Güzel anlatmışım.ddd

qooqL`
Ziyaretçi

evet de biraz daha hırS lazım 🙂 yaz yaz yaz demiş atalarımız kardeşim 🙂

qooqL`
Ziyaretçi

emeğine sağlık kardeşim..

Muptela
Ziyaretçi
Muptela

Eline sağlık güzel bi yazı

SıRat
Ziyaretçi

Güzel anlatim

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Sohbet Chat Yap Sohbet Odaları Mobil Sohbet irc hosting

Sohbeteuro.net

Sohbet odaları