Şanlıurfa Sohbet Odaları

Peygamberler şehri diye de anılan Şanlıurfa’nın görülmeye değer noktaları, Harran evleri, Göbeklitepe Ziyareti, Balıklıgöl başta olmak üzre saymakla bitmez. Gerek Arkeoloji ve Mozaik Müzesi, gerekse Şanlı Urfa Kalesiyle, derin bir tarihe sahip olan memleketimiz, gezilmeye değer yerlerin başında gelmektedir.  Bunun yanı sıra, Fırfırlı Cami, Selahaddin Eyyübi Cami, Tektek Dağları Milli Parkı, Ulu Camii, Halfeti ve Harran da mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Etnik mimarisi, kiliselerden çevrilme Camileri, mağaralar ve gölü ile keşfedilmeyi bekleyen özel şehir Şanlıurfa, yüzyıllar öncesine ait çeşitli dinlerden izler taşımaktadır. Şanlıurfa  karasal iklime sahiptir. Bu iklimde yazları çok kurak ve sıcak, kışları bol yağışlı, nispeten ılıman geçmektedir. Karasal iklim özelliğini taşımasının nedeni, Ekvator’a yakın ve deniz etkisinden uzak bir bölge de bulunmasıdır. Urfa’nın iklim özelliklerinde olduğu gibi insanları da sıcak ve misafirperverdir. Böylesine sıcak kanlı olan bir milletin, bir Sıcak Sohbet ortamına ihtiyacı olduğunu düşünerek, Sanal platform da bunu sağlamak amacıyla sizlere hizmet etmesini temenni ederek sohbet sunucumuzun bünyesinde Urfa Sohbet Odalarına yer vermek istedik.

Her daim sohbet akışında kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz, gerek sohbetin sıcaklığı, gerekse muhabbet ortamındaki kullanıcıların sıcak karşılamalarıyla, yabancılık çekmeden adapte olacağınız Chat Odalarımızda, sizler de yer alabilirsiniz. Antalya Sohbet, Mersin Sohbet ve Diyarbakır Sohbet Odaları gibi, tercihlerinizin de bulunduğu Sohbet Odaları platformumuzda, her ihtiyaca karşılık vermek için olabildiğince çalışan ve çaba gösteren ekibimiz, istek ve şikayetlerinizi ciddiye almaktadır.

Bunların dışında; Bedava Sohbet Odalarımız sizlerden hiç bir şekilde para talep etmediği gibi, her hangi bir üyelik şartı da sunmamaktadır. Dilediğiniz seçenek de  ve dilediğiniz saatlerde, sitemizi ziyaret edebilir ve muhabbet ortamında bulunabilirsiniz. Seviyeli ve samimi sohbet ortamıyla, siz canı sıkılan gönül dostlarımızı da aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
PretoryaSosyopatUzeyiRScorpionAslan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Aslan
Ziyaretçi

Severım urfayı

Scorpion
Ziyaretçi

Güzel konu

UzeyiR
Ziyaretçi

Benim memleketim

Sosyopat
Ziyaretçi

Güzel semirmiş.

Pretorya
Ziyaretçi

Urfanın her tarafı tarih yaâ..

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Sohbet Chat Yap Sohbet Odaları Mobil Sohbet irc hosting

Sohbeteuro.net

Sohbet odaları