Muhabbet Odalarında Narsist Userler

İnsanların yaradılış dna sına kodlanmış olan önce ben kavramı, farkında olmadan bütün iyi niyetlerin en zemin görselliğini, bir picasso eseri ziyafetinde sergilemkte ve en beğenilen eser haline getirmektedir. Bütün farkındalıklarımızın dışarı yönelik olmasından mıdır bilinmez, öz elestiriye kepenkleri kapatmış durumda olmamız, enpati yeteneğimizi yok denilecek şekilde kısıtlamıştır. Kişisel eleştirisi manevra yeteneğini yitirmiş, tek düze yönde seyreder hale gelmiş insanlar topluluğu olarak, daima kendi bildiklerimizin, hayata dair rota çizmek konusunda, doğru pusula olduğuna inanınır ve at gözlüklerimizi cebimizden ayırmaz durumda yaşarız. Reel hayatlarımızda ki bu yorgun seramoninin, sanal Sohbet Odaları platformunda farklı idame edebileceği düşüncesi ile, hayatlarına bir yudum değişiklik katabilmek adına tercih ettikleri na reel ortamın, umulanın dışında yol çiziyor olduğuna şahit olan userler, denizin derinlerine dalıp vurgun yemiş dalgıç kıvamında hayal KıRıK’lığı yaşamaktadırlar.

Demokrasi gereği, her insanın eşit şartlarda hür ve aynı kalitede nefes alabilme hakkına sahip olduğu gerçeğinin gölgesinde, kimlik dillerimizi koruma ve onu özgürce kullanma hakkının da, en küçük bir anlam sapması olmadan, açıkça ortaya konmuş olması ve aralıksız kollanması temelinin ışığında, hem aynı temel haklara sahip olup, hemde farklı dünyaların da sahibi edasında davranan, her bir şeye sahip olduğuna, yada olması gerektiğine inanan sosyal çevremizin, zehir kusan bencilliklerinden ve narsistane tavırlarından sıkılan bizler, can havliyle koştur koştur daldığımız Muhabbet Odaları manzaralarınında bozulduğu gerçeği ile yüzleşmek zorunda bırakıldığımızda, farklı farklı Chat Odalarında şansımızı denemekteyiz…

İnsanların hastalık derecesindeki ego seviyeleri ve çevreleriyle olan ben merkezli itici ilişkileri kadar, karmaşık bir olguyu, ayrıntılı olarak incelemeyi denersek, bu denemelerin son derece sınırlı çerçevesi içinde, özellikle kişisel kimlik kavramları ile bağlantılı bazı durumları ön plana çıkardığını görürüz. Zati ezginliklerinin ve piskolojik olarak eksik hissettieri konular üzerindeki kişisel baskılarının, hala zırda bozuk olan yapılarını saklama çabası içersinde, koruma kalkanlarının savunma yerine hücuma dayalı olduğunu, eksikliklerini ve yokluğunu hissettikleri her şeyin, bir tamamlayıcı olarak kendilerine ait olmasi gerektiğini düşünerek, karşısındaki muhatablarını düşünmeden narsistce hareket ettiklerini görebiliriz…

 

 

20
Kimler Neler Demiş?

avatar
11 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
SıRatadminMarko paşaaSuTugba Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Selen
Ziyaretçi
Selen

Guzel bir konuya Degnmssn Abimm O guzel yuregne Sglik… :**!

Happy
Ziyaretçi
Happy

Caniniz cennete narsistler (bende dahil) :Ddd guzel yazik abik yurrgine saglik. :)))

ySm
Ziyaretçi
ySm

Degil mi 🙂
Ama birazda oz elestiri lazim..Hep karsindakinin yalnislarini gormek istemekte bu dusunce yapisina sahip olduğumuzun gostergesidir..

ALoNeDark
Ziyaretçi
ALoNeDark

Her insanda kendine ozgu bir ego vardir bu ego bir insani Degersizlik kilabiliyor ve işsizlestire biliyor vs vs
umudlariyla denizleri asip bir kul olmakdan kacabiliyormi orasi muhamma .dir

degerli admin guzel bir mekale olmus o yureyine saglik .

Ulker
Ziyaretçi

Yine dokturmus can 🙂

PetunYa
Ziyaretçi
PetunYa

Guzel bir yazi yuregine kalemine saglik devamini bekleriz

SiyahLi
Ziyaretçi

Oyyy oyyy oyyy gusel kalbine sağlık keko muhteşem olmuş

admin
Ziyaretçi
admin

teşekkur ederım keko..

Tugba
Ziyaretçi
Tugba

Emegine saglik abim ,Narsist kişilik bozukluğuna sahip kişileri sunucularda cok ca gorebiliyoruz 🙂

admin
Ziyaretçi
admin

aynen abısının gulu ne yazıkkı gorebılıyoruz.. Tşk edeırm

aSu
Ziyaretçi

Ego ve bencillik biz insanlar için Alisa gelmiş bir durum haline gelmiştir. Bu durumu özellikle Real hayatımızda sıklıkla görmekteyiz. Ve bunun için böyle sitelerde yeni yeni insanları tanıyıp düşünce ve duygusal mantigimizi iyi yöne teşvik edebileceğimiz kanaatindeyim.

admin
Ziyaretçi
admin

Guzel yorumların ıcın tşk ederım. Bende aynı fıkırdeyım

Marko paşa
Ziyaretçi

Dikkat edilmesi gereken bi konu… tebrikler..

SıRat
Ziyaretçi

Ellerinize saglik guzel bir konu olmus…

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Sohbet Chat Yap Sohbet Odaları Mobil Sohbet irc hosting

Sohbeteuro.net

Sohbet odaları