Sohbet Odalarında Ruh Eşi Arayışı

Var olabilmenin, biri olabilmenin, bir şeylere kendimizden katabilmenin yolu, huzurlu bir kafa yapısı rahat sağlıklı bir pisikoloji ile olur. Geride bıraktığımız gerek güzel zamanlar, gerekse bilinç altımızı işgal eden kötü anılarımız, hayata dair kazanılan derin ve anlamlı tecrübelerin yapı taşıdır. Bizi biz yapan, karakter ve karar verme mekanizmamıza yön veren de tamamen yaşanmış tecrübelerdir. Her insanın kişiliğine dair belirli renkleri vardır. Bu zati renkler kişinin belirli karakteristik özelliklerini ön plana çıkaran, kişiyi kişi yapan bireysel özelliklerdir. Aynı renkleri taşıyan şahısların iyi anlaşabildiği, kendi özel renklerine uygun temayı yakalayamayan insanların, şanslarını çeşitli Bedava Sohbet Odalarında denedikleri günümüz ortamında, sanki bizim yaşamımızın bütün renklerini içerecek insanların, bir yerlerde mutlaka var oldukları yanılsamasına düşer, gerek çeşitli Muhabbet Odalarında, gerekse sosyal yaşamımızda bir yerlerden çıkıp hayatımıza dail olmasının bekleriz…

                                   Sanal Ruh Eşi Arayışı

Bütün hayatımız boyunca tüm dünyada, kendisini anlayacağımız ve bizi anlayacak bir dostun yada aşkın arayışı içine gireriz. Gerek  Sanal Sohbet Odalarında gerekse reel hayatımızda çoğu zaman dile getirdiğimiz ortak bir derdimiz vardır. Sosyal hayatımızda anlaşılmadığımızı düşündüğümüz için, bütün dünyanın bizi dışladığını hisseder, bütün o kalabalığın ortasında yalnızlığı yaşadığımız için Chat Odalarında ruhdaşlarımızın arayışı içine gireriz.

Her birimiz kendimizin farklı ve özel olduğunu hissetmiş ve bu yüzden kimi zaman toplumu eleştirmiş, kimi zaman da topluma öfke duymuşuzdur. Çoğu zaman umutsuzluğa kapılıp, mutsuzluğa gömülmüş, paranoyak olgulara sarılmışızdır. Bizde bulunan farklılıkları hissedip, heyecanla bizi tanımak isteyecek, renklerimizin ince detaylarını farkedecek birisinin çıkıp gelebilirliğine  olan inancımızı yitirip, nevrotik yapımız ile bütün dünyaya dair isyanımızı bastıramayız. Bir birlerinden habersiz olarak, aynı sıcaklığı arayan milyonlarca insanın, aynı renkleri taşıyıp da denk gelemedikleri ironik yapıdaki hayat felsefesinin ruhani çöllerine, yeşermesi umuduyla tohum atmaya devam etmekteyiz.

 

12
Kimler Neler Demiş?

avatar
9 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
AffiliateLabzUzeyiRSahmelekSıRatKıRıK Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Selen
Ziyaretçi
Selen

Emegine Yuregine Saglk Abim :***

MeLek
Ziyaretçi
MeLek

Emeğine yüreğine sagLik Can

Marko paşa
Ziyaretçi

Oldukça başarılı bi çalışma olmuş….

Happy
Ziyaretçi
Happy

Yuregine kalemine koluna dizine saglik abii :)))) hinkk tuh yine yeniden şahane yazmissin

KıRıK
Ziyaretçi

Güzel anlatım bencede .ddd

SıRat
Ziyaretçi

Arıyoruz ama nafile…

Sahmelek
Ziyaretçi
Sahmelek

Güzel ve sıcakkanlı insanların bulunduğu bir yer. Ruh eşinizi bulabilmeniz için iyi bir fırsat.

UzeyiR
Ziyaretçi

Olabilir mi ki … bulunabilir mi .)

AffiliateLabz
Ziyaretçi

Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Sohbet Chat Yap Sohbet Odaları Mobil Sohbet irc hosting

Sohbeteuro.net

Sohbet odaları