Sohbet Odaları Eşitliği

İçinde bulunduğu toplumsal düzenin, hiyerarşik yapısına bağımlı yaşamaktan sıkılıp, kişisel hürriyetlerinin deformasyona uğramasından hoşnut olmayan, hayal ettikleri eşitlik ideolojisi konusunda hayal kırıklığı yaşayan insanlar, reel hayatın esaretli yapısından sıkıldıklarından, Sanal Sohbet Odalarında kendilerini daha özgür hissetmektedirler. Mesleki kuruluşların, büyük şirketlerin ve siyasi hareketlerin şahsi memfaatlerine uygun zemin yaratmak amacıyla, çeşitli zati yada kitlesel hareketlerinden boğulmuş bu anti özgürlük kokan, çıkar sevdalılarından sıkılan, kendine yalan yada sahte de olsa bir dünya yaratıp, yarattığı imgesel dünyasından daha hür hissetmeyi amaç edinen bireyler de, Muhabbet Odalarını tercih etmektedirler.

Gerek insanların ekonomik yapısı, gerek ideolojik görüşleri, gerekse fiziksel özelliklerinin sorgulanmadığı yada yargılanmadığı, her dilden, dinden, görüşten insanların hürriyetlerini koruyarak zaman geçirebileceği Chat Odaları, bünyesinde barındırdığı her yapıdan insanların, çeşitli karakteristik özellikleriyle, her konuda ki fikir ve görüşlerinin özgürce beyan edildiği geniş bir platformdur. Farklılık ya da hiyerarşik durumların bir önemi olmadığı gibi, her konudaki fikirlere önem verilen bir zemin sunulmaktadır.

Sizler de, kişisel tercihleriniz, diliniz, dininiz, anatomik özellikleriniz, siyasi görüşünüz ne olursa olsun, yargılanmadan, sorgulanmadan ve kısıtlanmadan kendinizi evinizin güvenliğinde hissetmek için SohbetEuro.net ailesindeki yerinizi alabilirsiniz. Ailemiz bünyesindeki kullanıcılarımızla kolayca kaynaşıp, dostluk kurabileceğiniz sıcak bir ortamla karşılaşacağınız Sohbet Sitemizde, sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyarız.

 

9
Kimler Neler Demiş?

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
DellenSosyopatMislinaPretoryaMarko paşa Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
huLk
Ziyaretçi

Merhaba, Güzel İnsanların Bir Arada Olmaları İçin Varlığınızı Özenli Çalışmalar Eşliğinde Sürdürdüğünüz İçin Sohbeteuro Yönetimine Ve Kullanıcılarına Teşekkür Ederim. Aranızda Olmak Güzel Değerli İnsanlar.

mikail-Aga
Ziyaretçi

guzel yorum hayırlısı olsun devamı yazmanı beklerim

Marko paşa
Ziyaretçi

Çok güzel bi yazı…

Pretorya
Ziyaretçi

Gayet yerinde bir yazı olmuş.. tebrik ederim.. yazının kalitesi editörümüzden belli edior zaten…

Mislina
Ziyaretçi
Mislina

Çok güzel bir yazı

Sosyopat
Ziyaretçi

Hmm yazmisim ama .ddd

Dellen
Ziyaretçi

Elinize sağlık

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Sohbet Chat Yap Sohbet Odaları Mobil Sohbet irc hosting

Sohbeteuro.net

Sohbet odaları