Sohbet Odaları Egoistleri

Her insanın üstün zekaya, asil karaktere ve yaratıcılık yeteneğine sahip olması, ne zorunludur nede arzu edilir. Sosyal çevresinde eksiklik duyduğu yanlarını çeşitli Sohbet Odalarında, cüret ettikleri aşağılar biçimdeki cümleleri, meydan okumaktan zevk alır tavırları, demir gibi bir iradeye sahip kişi görüntüsünde, şahsi yeteneklerine güvenir  tavıları ve her şeyi ben bilirim! halleriyle gidermeye çalışan, ezik egolarını tatmin eden egoist userleri hemen hemen bütün Chat Odalarında görebiliyoruz. Bu yitik arkadaşları; tek ve yegane gerçeğe sahip olduklarına dair aşırı bir inanç, kaderine ve şahsına güven, şiddetli nefret etme yeteneği, mevcut düzeni aşağılayan, insan tabiyatını en iyi ben anlarım tavırlarıyla, güçlü bir kitle bağlılığını kazanmaya ve onu devam ettirmeye muktedir görüntülerinden, hemen tanıyabiliriz.

Çeşitli Muhabbet Odalarında aynı anda bulunabilen, ego egemen yapıdaki bu arkadaşlar için, sahne hazır duruma geldiği vakit, bir lider edasında aşağılayan cümlelerini sohbetin ortasında sergilerler. Devrimci liderlerden daha kutsal bir yolda yürüyor gibi davranıp,  pisikolojilerinin anatomik özelliklerini kutsal bir amaca hizmet ediyormuş gibi enpoze eden bu arkadaşlar, beş yaşındaki çocuğun olgunluğuna ve anlayışına sahiptirler.

İnandıkları gerçeklere başkalarını da inandırma içgüdüsü ile hareket eden, kendi simülatif gerçeklerini, dünyanın asıl gerçeği olduğuna dair baskılı ve misyoner radikallikdeki tavırlarıyla, iticiliğin nirvanasında yaşarlar. İnandırmak adına kullandıkları merhametsiz ve itici kuvvet nedeniyle, muhabbet ortamındaki zümreyi ciddi rahatsız eden ego egemen yapı, ısrarlı bir sindirme söylevi tercih ettikleri için, bulundukları ortamda sivrilirler ve çekilmez bir hal alırlar.

11
Kimler Neler Demiş?

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Marko paşaPretoryaHappyFerhat1903Tarpitanka Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Selen
Ziyaretçi
Selen

Emegine Yuregine Saglik Abim 😉

mikail-Aga
Ziyaretçi

emeğine saglık

Sosyopat
Ziyaretçi

Haklıyım ama .ddd

KıRıK
Ziyaretçi

Oyu iyi .ddd

Dellen
Ziyaretçi

Güzel konu elinize saglik

UzeyiR
Ziyaretçi

Güzel konu

Tarpitanka
Ziyaretçi

Haklı bır konu

Ferhat1903
Ziyaretçi

Guzel bir ywzi

Happy
Ziyaretçi
Happy

Guzel yazi olmus eline yuregine saglik abiiiii

Pretorya
Ziyaretçi

Güzel bi yazı olmuş…

Marko paşa
Ziyaretçi

Yazanın emeğine sağlık…

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Sohbet Chat Yap Sohbet Odaları Mobil Sohbet irc hosting

Sohbeteuro.net

Sohbet odaları