Ermenilerin TÜRKLER ile sıkıntısı ne?

Gerek Suriye’de yaptığımız barış pınarı harekatı

Gerek Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde TÜRKLERE yönelik saldırılara karşı konsolosluklar önlerinde yapılan eylemleri eleştiren Ermeniler kimin maşası? Dünya’nın neresinde olursa olsun TÜRKLERE karşı en büyük düşmanlığı besleyenler şüphesiz ki Ermenilerdir. Bugünlerde terör örgütü sempatizanlarının Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde TÜRKLERE karşı yaptığı saldırılara karşılık söz konusu Avrupa ülkelerinin konsoloslukları önünde yaptığımız eylemleri nefret söylemi olarak adlandıran; Suriye’ye yapılan  askeri harekatımızı siviller katlediliyor diyerek algı oluşturmaya çalışıyorlar….

Cumhuriyetimizin ilk kurulduğu dönemlerde

Ülkemiz içinde yapılan bir çok kalkışmanın arkasında da gene Ermeniler yer  almaktadır. Örnek vermek gerekirse Dersim olayları, Şeyh Said İsyanı vb. Cumhuriyet öncesi dönemlerde ülkemiz sınırları içerisine yerleşen  Ermeniler bugün terör örgütünü destekleyenlerin başında yer almakta ve ermeni olduklarını Kürt kimliği arkasına sığınarak  gizlemeye çalışmaktadırlar. Gene doğu ve güneydoğu bölgelerimizde de ermeni köyleri bulunmaktadır. Zaten ülkemizdeki bir  çok eyleme karşı çıkmaları da bu yüzdendir. Ayrıca Kürt olduklarını iddia etmeleri de devletimizi destekleyen Kürt ırkını  da zan altında bırakmaktadır.

TÜRKLERE karşı sürekli kin besleyen Ermenilerin

gerek ülkemizde gerek ise kardeş ülkemiz Azerbaycan’da yapmış olduğu  her türlü hainliğin zamanı geldiğinde bağışlanmayacağı ve topraklarımızdan defedilecekleri gerçeğiyle yüzleşecekleri kesindir. Ne ülkemiz içinde çıkardıkları kargaşalar ile ülkemizden bir parça koparabilecekler ne de Karabağ’da sonsuza kadar kalabileceklerdir. Elbet bir gün herkes bu toprakların bizim olduğunu kabullenicek.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…

22
Kimler Neler Demiş?

avatar
10 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
SıRatBirGüLFirariİpekNoir Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ZaMaN
Ziyaretçi
ZaMaN

bu vatan bölünmez abi biz tekiz tek yüregiz NR MUTLU TÜRKÜM DİYENE eline emegine saglık

GüLaY
Ziyaretçi
GüLaY

İnşallah garabaga gedecez. emeğine yüreğine sağlık çok güzel ve gerçek sözler…

Kimsesiz Baba
Ziyaretçi
Kimsesiz Baba

Emeğinize sağlık güzel ve keyifli yazıyı paylaştığınız için

Selen Üstündağ
Ziyaretçi
Selen Üstündağ

Her ne kadar sohbet kısmınıza girmesem de yazılarınızı büyük keyifle okuyorum ve takip ediyorum. Bu yazıyı yazan kimse gerçekten hayran oldum. Kendisiyle tanışmak isterim.

Happy
Ziyaretçi
Happy

Emegine yuregine saglik abii . Nedir ermeniden cektigimiz!!!!

Noir
Ziyaretçi
Noir

Emegine saglik güzel bir konuya deginmissin.Allah Vatanimiza düsman postali,milletimize aci gün göstermesin.Kalemine,yüregine saglik ..

İpek
Ziyaretçi
İpek

Güzel ve yararlı bir paylaşım emeğinize sağlık

Firari
Ziyaretçi
Firari

Qarabağ ermenine mezar bile olamaz! Allah Türk’e kuvvet versin; Qarabağ’ı ermeniye muzaffer etsin. Bizleri de bu zaferde pay sahibi etsin… Kaleminize, yüreğinize sağlık…

BirGüL
Ziyaretçi
BirGüL

NE MUTLU TÜRK’ÜM DIYENE YUREGİNE EMEGİNE SAGLİK

SıRat
Ziyaretçi

Dogru konulara değinilmiş cok gerekli bir yazı elleriniz dert görmesin

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Sohbet Chat Yap Sohbet Odaları Mobil Sohbet irc hosting

Sohbeteuro.net

Sohbet odaları